הזדמנות עסקית

[av_one_full first min_height=" vertical_alignment=" space=" row_boxshadow=" row_boxshadow_color=" row_boxshadow_width='10' custom_margin=" margin='0px' mobile_breaking=" border=" border_color=" radius='0px' padding='0px' column_boxshadow=" column_boxshadow_color=" column_boxshadow_width='10' background='bg_color' background_color=" background_gradient_color1=" background_gradient_color2=" background_gradient_direction='vertical' src=" background_position='top left' background_repeat='no-repeat' highlight=" highlight_size=" animation=" link=" linktarget=" link_hover=" title_attr=" alt_attr=" mobile_display=" id=" custom_class=" aria_label=" av_uid='av-12q12']

[av_textblock size=" av-medium-font-size=" av-small-font-size=" av-mini-font-size=" font_color=" color=" id=" custom_class=" av_uid='av-kbi4krww' admin_preview_bg="]
ARIIX היא חברה בינלאומית מהמובילות בתעשיית השיווק הישיר. באמצעות ההנהגה הניהולית, עבודת צוות, חידושים פורצי דרך, תוכנית תגמולים מהפכנית ומוצרים מעולים- אריקס מספקת לך פלטפורמה עיסקית בינלאומית ודואגת לכל שאר ההיבטים של העסק שלך, מה שמשאיר אותך להתמקד בעיקר בשיווק ובהגדלת הרשת שלך ומאפשר להתחבר ולשתף פעולה עם אנשים כמוך בכל העולם. אתה מתחיל בקטן, וגדל בהתמדה. תוכנית התגמולים הפלטפורמה של Ariix מאפשרת לך אחת ולתמיד לשבור את המשוואה של להרוויח כסף מול שעת עבודה. בזכות תוכנית התגמולים המהפכנית, Ariix משלמת מידי שבוע 51% לזכיינים על כל כסף שנכנס לחברה- מה שהופך אותה לתוכנית המתגמלת ביותר מכל חברה אחרת בתעשייה. אסטרטגיית מותגים טרנדים וצרכי השוק משתנים כל הזמן. ולכן אריקס יצרה מספר מותגים, כדי שתמיד תהיה לך את  אפשרות הבחירה.  בכך, אתה יכול להישאר תחרותי ורלוונטי בשוק המשתנה ללא הרף.

חברות רבות ידועות בדבר אחד או מוצר אחד. אריקס בחרה להיות חברה עם מגוון של מותגי איכות, מה שמאפשר לך לבחור איזה מותג לייצג. המפתח להצלחה שלנו כאן הוא גיוון. בזכות מספר מותגים עצמאיים, אריקס מספקת לך את היכולת לגוון את העסק שלך. כאשר כל מותג נועד לעמוד בזכות עצמו ולפעול בסנרגיה יחד עם האחרים.

נכון לשנת 2020 Ariix מונה כבר 9 מותגים שונים.
הדרכה ותמיכה – כשאתה מצטרף לאריקס אתה מצטרף לקבוצת אנשים עוצמתית, צעירה ומקצועית שתלווה ותדריך אותך בכל צעד בעסק, הדרכה כלים שיווקיים ליווי עסקי וסדנאות- שבעסק רגיל יעלו לך עשרות אלפי שקלים באריקס הם חלק בלתי נפרד בתהליך שלך – ללא עלות נוספת!
[/av_textblock]

[/av_one_full]